Víc komentářů = Víc FF ;)

Oběhlo to facebook, tak jsem s tím přišla i já :) :DD PTEJTE SE ;)

Together forever?-27.kapitola

25. května 2012 v 23:05 | Lejla |  Together forever?

Together forever?


27. kapitola
http://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/61/6186/8N91100Z/plakaty/one-direction-bench.jpg

Donesli jsme si maso ven. Bylo krásné teplo, takže převlíkat jsme se nemuseli. Šla jsem oblečená tak, jako celou dobu. To znamená bílé tílko a černé kraťasy. Posadili jsme se s Christ na lavici ke stolu a kluci grilovali. Až na Harryho a Liama, kteří prohlásili, že dneska vařili oběd, takže nic už dělat nebudou. Klukům to nevadilo a my jsme se zasmáli.


---
Když bylo maso ugrilované, všichni jsme se posadili ke stolu. Harry vedle mě a Liam vedle Christ. Kluci nám naservírovali maso pod nos a najedli jsme se.
Maso se jim moc povedlo a taky jsem jim ho pochválila. Už bylo docela pozdě večer. Dojedli jsme a ještě jsme si chvilku povídali. Ležela jsem Harrymu na hrudi a on mě hladil po vlasech.
"Moc vám všem děkuju za dnešek, jste nejlepší,"usmála jsem se na ně.
"Nemáš vůbec zač, jsou to přeci tvoje narozeniny,"řekl Zayn a usmál se.
Všichni s ním souhlasili.
"Počkat!"řekl najednou Liam.
"Nerozbalila sis dárky Leany,"řekl ještě a zasmál se.
"No jo, to máš pravdu, dojdu ti pro ně,"řekl Harry a vstal. Hlavu, kterou jsem měla předtím na jeho hrudi, jsem zvedla a posadila jsem se normálně.
Harry přinesl dárky. Nesl je v koši na prádlo. Bylo jich totiž vážně hodně. Plný koš.
"Tak, tady je máš,"zazubil se a položil je na stůl přede mě.
Zakroutila jsem hlavou: "To nemůže bejt moje,"smála jsem se.
"Ale je,"smál se Zayn a pobízel mě, abych začala rozbalovat.
Nadechla jsem se a dala jsem se do rozbalování. První jsem si do ruky vzala menší dárek. Byl zabalený do modrého lesklého papíru a obvázaný modrou stužkou. Kraje byly navlněné, tak jak se to dělá nůžkami. Byla to zabalená krabička. Otevřela jsem ji a našla jsem v ní krásnej hrníček. Ale opravdu nádherný. Bylo na něm - Pro naší nejlepší. Byl červený a prostě dokonalý. Rozhlídla jsem se a přesně jsem věděla, čí je tenhle dárek. Tyhle dárky sedí na Zayna. Ještě ke všemu tam jen tak seděl a culil se na mě.
"Moc děkuju Zayne, krásnej dárek,"řekla jsem a vlepila jsem mu pusu na tvář.
"Nemáš zač,"řekl a usmál se.
Takhle jsem postupně rozbalila všechny dárky. Nevím, od koho všechny byly. Jen vím, co mi dali kluci a Christine. Liam a Christine mi koupili boty a k tomu kabelku. Musela jsem se zasmát, když jsem si představila Liama v obchodě s botami nebo kabelkami. Boty byly na podpatku a parádně mi sedli. Od Nialla jsem dostala řetízek se čtyřlístkem a poukázku do Nandos, který se mi taky moc líbil. Od Louise jsem dostala proužkované tričko, nečekaně. Ale i tak se mi moc líbilo a byla jsem maximálně spokojená. Když pak přišel Harry s malinkou krabičkou. Otočila jsem se na něj a čekala jsem, s čím přijde. Podal mi krásně zabalenou malou krabičku se slovy: "Všechno nejlepší, miláčku."
Udiveně jsem se na něj koukla a krabičku jsem si vzala do ruky. Rozbalila jsem jí. Podívala jsem se znovu na Harryho a pak na krabičku. Otevřela jsem jí a otevřela jsem pusu. Našla jsem tam neskutečně krásný a určitě drahý náušnice a řetízek. Oboje to bylo stříbro. Ale řekla bych, že pravé. Aspoň to tak vypadalo. Bylo to neskutečně krásný.
"To muselo stát spoustu peněz,"koukla jsem se na něj.
On zavrtěl hlavou a řekl: "Takhle nemysli, je to z lásky, miluju tě."
Políbil mě na rty a já zavřela oči. Ten polibek byl plný lásky, něhy a vášně.
"Já tebe taky,"zašeptala jsem a usmála se.
Papíry od dárků jsem si uklidila. Byla jsem už dost ospalá. Zítra máme jet domů a já bych se chtěla prospat. Se všema jsem se rozloučila, řekla dobrou noc, vzala jsem si dárky a šla do pokoje. Skočila jsem si do sprchy, umýt si zuby a hupsla jsem do postele. Harry dorazil hned za mnou, šel do koupelny na hygienu a lehnul si ke mně. Přitulila jsem se k němu a usnula jsem. Byla jsem z dneška vyčerpaná.
---
Ráno jsme se začali hned balit. Nepotřebovala jsem si sbalit tolik věcí, ale chtěla jsem to mít z krku. Po obědě jedeme domů. Už jsem byla umytá, po snídani a oblečená. S Christine jsme ještě uvařili oběd, najedli jsme se a mohli jsme vyrazit. Chvilku nám to jedení ale trvalo, protože Niall si ještě přidával.
Když jsme byli všichni po jídle a sbalení, zamkli jsme chatu a mohli jsme jet domů. Nasedli jsme do aut a jeli jsme.
---
Doma na mě čekala mamka.
"Ahoj zlato, jak ses měla?"usmívala se.
"Ahoj. Moc dobře. Kluci na moje narozeniny pozvali i kamarády ze staré školy. Jsem jim za to vděčná a mám spoustu pěkných dárků,"opětovala jsem jí úsměv.
Vyndala jsem si všechny věci na vyprání a hodila je do pračky. Dárky jsem si uklidila do pokoje na svoje místo a seběhla jsem schody.
"Jedla si?"ptala se mě mamka.
"Jojo, jedla."
"Když už jsi mluvila o těch narozeninách, mám pro tebe taky dárek,"řekla mamka a přinesla velkou krabici.
Byla dost velká a já jsem neměla odvahu si jí vzít. Nakonec jsem jí rozbalila a našla jsem opravdu krásný dárek. Byly to šaty. Takové ty kytičkované s páskem. Ale byly vážně pěkné. Moc se mi líbily.
"Moc děkuju, mami, jsou krásný,"řekla jsem a dala jí pusu na tvář.
Pohladila mě po tváři a usmála se: "Nemáš zač, beruško. Vyzkoušej si je."
Ihned jsem šla do vedlejšího pokoje, abych si šaty zkusila. Padly mi. A moc se mi na mě líbily. Mamka mi je pochválila a řekla, že mi moc sluší.
Uklidila jsem si je do skříňky a posadila jsem se na postel. Přemýšlela jsem. Ani nevím přesně nad čím, ale tak obecně.
Vtom se mi udělalo hrozně špatně. Nebylo mi dobře, motala se mi hlava a chtělo se mi zvracet. Běžela jsem na záchod a sedla jsem si k míse.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týnka♥ Týnka♥ | 25. května 2012 v 23:11 | Reagovat

Ouu už to začíná :D
Krásný :))

2 Nerea Nerea | 27. května 2012 v 11:34 | Reagovat

Že by... že by.... AAAA WOW... Těším se. Moc. Doufám, že zvrací z toho důvodu, kterej si myslím... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama