Víc komentářů = Víc FF ;)

Oběhlo to facebook, tak jsem s tím přišla i já :) :DD PTEJTE SE ;)

Together forever?-19.kapitola

26. dubna 2012 v 16:59 | Lejla |  Together forever?
Together forever?

19. kapitola
http://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/61/6186/8N91100Z/plakaty/one-direction-bench.jpg
Celý ten zbytek prázdnin utekl rychle.
Když jsme měli sbalené kufry, dovezli jsme si je do chodby. Kluci byli venku a nejspíš čekali, než přiletí letadlo.

"Holky, máte všechno?"zavolal na nás Harry.
"Jojo, jen se rozloučíme s barákem a jdeme,"zavolala jsem a smála jsem se.
Koukli jsme se s Christ po celém baráku znova, vzali jsme kufry a odnesli je před barák.
"Neboj, ještě se někdy vrátíme,"pošeptal mi Harry a políbil mě.
Usmála jsem se na něj. Letadlo už bylo tady. Kluci dali kufry do něj a odletěli jsme. Naposled jsem se podívala na ostrov a letěli jsme pryč.
Celou cestu domů, jsem přemýšlela, co se událo za celé dva měsíce na ostrově. Promítala jsem si všechny momenty dopodrobna, jak jsem si jen vzpomněla.
Letadlo přistálo a my jsme vystoupili. U letadla čekalo už auto, od kterého jsme nasedli, a to nás odvezlo ke klukům domů.
Cesta ke klukům pro mě trvala strašnou dobu. Myslela jsem na Louise. Hrozně jsem se na něj těšila.
Auto zastavilo před domem a já s Christine jsme vystoupili. Kluci vzali kufry a my jsme šly napřed. Zazvonila jsem na zvonek a netrpělivě čekala, kdo přijde otevřít.
Někdo zabral za kliku: "Nazdáááár,"řekl Niall s plnou pusou a tvářil se fakt šťastně.
"Ahoj Nialle,"smály jsme se s Christ. Kluci donesli kufry a všichni čtyři jsme šli dovnitř.
Niall dožvýkal jídlo a zakřičel na celý barák: "Jsou domáááááá!"
To jste měli vidět tu rychlost. Jak Louis tak Zayn seběhli hrozně rychle schody dolů a hned se s námi začali vítat. Zayn šel nejdřív ke mně a potom ke Christ a pak až ke klukům. Za to Louis si mě nechal naposledy. Kouknul se mi do očí, pozdravil mě a pevně si mě k sobě přitisknul. Držel mě kolem pasu a já jeho držela kolem ramen. Takhle jsme tam stáli možná půl minuty. Měla jsem zavřené oči. Když jsem je otevřela, všimla jsem si, že se na nás Harry kouká. A vypadal dost žárlivě. Radši jsem Louise pomalu pustila, koukla jsem se na něj a usmála jsem se. Harry si mě přitáhnul k sobě a Louis protočil oči.
Šli jsme všichni do obýváku. Posedali jsme si na gauč.
"Tak jak jste se měli?"ptal se Zayn.
"Dobře, je to tam krásný,"usmívala se Christine. Kývla jsem na souhlas. Všimla jsem si, že Louis na mě pořád kouká. Koukla jsem se na něj a ušklíbla jsem se.
Už se stmívalo a my jsme si pořád povídali. Vyprávěli jsme klukům, jaký to tam bylo. Harry seděl vedle mě a přitulil si mě k sobě. Uvelebila jsem se na jeho hrudi. Hladila jsem ho po břiše a on mě hladil po zádech.
Dobrou další půl hodinku jsme si povídali a vykládali jsme. V tom mi zapípal mobil. Vytáhla jsem ho z kapsy a koukla jsem se na něj. Harry vůbec nevnímal, co dělám, což bylo dobře, protože mi psal Louis. Seděl naproti mně a psal mi SMS. Psal mi, že by si semnou rád promluvil. Ž mě dlouho neviděl, jestli by to nějak nešlo udělat. Koukla jsem se na Harryho a pak na Louise. Harry pořád nevnímal. Povídal si s ostatníma a smál se. Zvedla jsem hlavu z jeho hrudi a řekla jsem, že potřebuju na záchod. Harry se na mě usmál a pustil mě z náručí. Šla jsem směrem, kde mají kluci záchod. Stoupla jsem si do chodbičky, která byla pod schodama a zároveň vedle záchodu. Nebylo tam vidět. Napsala jsem Louisovi, kde jsem a on řekl, že si potřebuje pro něco dojít. Nikdo si nevšiml, že jde na stejné místo jako já. Došel za mnou.
"Promiň, já jen…"nedořekl to a objal mě, "strašně moc si mi chyběla,"usmál se.
"Ty mě taky Louisi,"usmála jsem se.
"A jaký to tam bylo. Dobrý?"
"Perfektní,"usmála jsem se.
"Proč jsme se vlastně nepovídali tam?"ptala jsem se.
"No, Harry je dost žárlivej a tak jsem se bál,"smál se.
"Já si myslím, že byste si to měli asi pak vyříkat, protože to je hrozný, jak na sebe koukáte,"řekla jsem trochu starostlivým hlasem.
"Já s ním promluvím,"uklidnil mě Louis a pohladil mě po vlasech.
"No nic hele, budu muset jít zpátky, aby to Harrymu a ostatním nepřišlo moc podezřelý,"zasmála jsem se.
"Tak mě aspoň naposledy obejmi,"žadonil Louis, smál se a nastavil ruce. Vklouzla jsem do jeho objetí a pořádně pevně jsem si ho k sobě přitiskla.
Vrátila jsem se zpátky a lehla jsem si na Harryho. Předtím už jsme se domlouvali s Christ s našimi mamkami, že budeme spát u kluků a ráno přijedeme.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama